SAKTËSIA E PAKONSHME

rreth nesh

PËR NE

K-TEK e themeluar në vitin 2007, e specializuar në përpunimin e pjesëve të ndryshme të makinerive precize, të cilat mund të personalizohen sipas vizatimeve ose mostrave të klientëve.Kompania ka më shumë se 10 vjet përvojë në përpunimin e saktë, duke u mbështetur në sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO2009:2015, kontroll të rreptë të cilësisë për t'u ofruar klientëve shërbime OEM/ODM, saktësia e përpunimit të produktit mund të kontrollohet brenda ±0.002MM, kontrolli i vrazhdësisë së sipërfaqes (√) në Ra0.4.Ne fokusohemi kryesisht në një shumëllojshmëri të përpunimit të personalizuar të pjesëve me precizion, duke u fokusuar në një shumëllojshmëri të prodhimit të grupeve të vogla, ndërsa numri i produkteve është plotësisht pa asnjë kërkesë, mund të përpunohet gjithashtu, që është avantazhi ynë konkurrues!Ju lutemi na jepni vizatimin (PDF, CAD) dhe sasinë, ne do t'ju japim një kuotim brenda 12 orëve.

Përpunimi i materialeve të zakonshme:

 • 1.Çeliku (si):

  A2, D2, 16MnCr5, 30CrMo, 38CrMo, z40CrNiMo3, St50, 65Mn, SCM415, S235JR, SKS3, Y12, 2St307, etj.

 • 2. Alumini (si):

  AL2017, AL2024, AL5052, AL5083, AL6061, AL6082, AL7075, etj.

 • 3. Inox(si):

  SUS303/304, SUS316, SUS321, 17-4ph, 430F, X90CrMoV18, etj.

 • 4. Bakri (si):

  Tunxh, bakër, CuZn39Pb3, CUSN12, CuSn8, CuSn7ZnPb, CuSn37, etj.

 • 5. Plastika (si):

  PEEK, POM, PTFE, PET, PE, PVC, PC, FR4, PA6, PP, ABS, etj.

indeksi_6
Përpunimi me CNC me 5 boshti Thërrim CNC / Kthesë CNC
Përpunimi me CNC me 5 boshti Thërrim CNC / Kthesë CNC
Mulliri / Bluarje me kthesë
Mulliri / Bluarje me kthesë
Trajtimi termik Trajtimi i sipërfaqes
Trajtimi termik Trajtimi i sipërfaqes

E themeluar në

Ra 0.

Kontrolli në

vjet

Përvoja e përpunimit

±0.00 mm

Saktësia mund të kontrollohet brenda

PSE TË ZGJIDHNI SHËRBIMET TONA

K-Tek është një kompani profesionale e përpunimit të pjesëve të makinerive me precizion me më shumë se 10 vjet përvojë në përpunim.Ajo ka një ekip profesional kryesor dhe pajisje të avancuara dhe ka kaluar certifikimin ISO9001:2015.K-TEK ka prezantuar sistemin ERP që gjurmon të gjithë procesin e komponentëve tanë nga rregullimi i produktit deri te dërgesa si lëndët e para, kapaciteti i prodhimit—dhe statusi i angazhimeve të biznesit: porositë, porositë e blerjeve, statusi i prodhimit dhe dërgesës.

Ekipi i inxhinierëve

K-tek ka një ekip inxhinierik me përvojë për të rishikuar me kujdes vizatimet e ardhura, si dhe për të komunikuar me klientët nëse ka ndonjë problem, dhe më pas formulon rrjedhën më të mirë të procesit për secilën pjesë, , fut sistemin ERP për të gjeneruar një formular elektronik.Sigurohuni që t'u siguroni klientëve produkte të kualifikuar nën kontrollin e rreptë të secilit proces.Të tilla si:

Rishikimi i vizatimit
Rishikimi i vizatimit
Karta e procesit
Karta e procesit
Etiketa e transportit
Etiketa e transportit

Kapaciteti përpunues

Ekipi K-Tek vazhdon të përmirësohet dhe optimizon vazhdimisht procesin e prodhimit, përdor makineri precize si Makina me pesë boshte (DMG), Frezim CNC, Kthyerje CNC, WEDM-LS, EDM, Grinder, Frezim, Kthim, Bluarje, etj nga Gjermania, Japonia, Amerikane, për të prodhuar komponentë dhe për të përmirësuar stabilitetin e cilësisë, si dhe efikasitetin e prodhimit të prodhimit, Saktësia e përpunimit të produktit mund të kontrollohet në ±0.002MM, dhe madhësia e kokrrizës së trashë (√) mund të kontrollohet në Ra0. 2.

Bluarje e rrumbullakët
Bluarje e rrumbullakët
WEDM-HS + EDM
WEDM-HS + EDM
Përpunimi me pesë boshte
Përpunimi me pesë boshte
Mulliri me CNC
Mulliri me CNC
Torno CNC
Torno CNC
Makinë mulliri
Makinë mulliri
Makinë rrotulluese
Makinë rrotulluese
Makinë bluarëse
Makinë bluarëse

KONTROLLI I CILËSISË

K-Tek ka kaluar certifikimin ISO2009:2015 dhe përputhet me sistemin e kontrollit të cilësisë ISO, kontrollon në mënyrë rigoroze cilësinë dhe redukton produktet me defekt në çdo proces prodhimi, në mënyrë që të përmirësojë efikasitetin e prodhimit dhe të zvogëlojë kostot e përpunimit, në fund t'u ofrojë klientëve produkte të besueshme dhe konkurruese. s çmimi.K-Tek ka prezantuar gjithashtu mjete të ndryshme testimi për të përmirësuar stabilitetin e cilësisë si CMM, HeightGauge, Analizues Materiali, Testues i fortësisë, Glossmeter, Micromete, etj.

Shërbimet e dorëzimit dhe pas shitjes

Çdo pjesë përpunohet sipas kartës së procesit dhe nën mbikëqyrje të rreptë të cilësisë.Çdo proces do të skanohet dhe do të futet në sistem në kohë për të siguruar dorëzimin në orar. Për ankesat e klientëve, K-Tek gjithmonë komunikon me klientët në kohë dhe jep komente brenda 12 orëve.

indeksi_24
indeksi_23
indeksi_22
indeksi_21
Departamenti i cilësisë
Trekoordinata

PROCESI I OPERACIONIT TË BIZNESIT

01

RFQ

02

Rishikimi i vizatimit

03

citat

04

Negocimi

05

Inspektimi i prodhimit

06

Paketimi

07

Transporti

08

Pas sherbimit te shitjes

TAKONI NE EKSPOZITA

Pas dhjetë vitesh zhvillim, K-TEK jo vetëm që ka një numër të madh të personelit profesional dhe teknik dhe ekip të shkëlqyer menaxhues, por ka edhe një ekip shumë të shkëlqyer shitjesh.Në mënyrë që të na njohin më shumë klientë, ne shkojmë rregullisht në botë për të marrë pjesë në ekspozita, si: Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Gjermania, Japonia etj.Nga ekspozita u njohëm me një numër të madh klientësh, në të njëjtën kohë, shumë klientë të huaj erdhën për të vizituar fabrikën e K-TEK dhe diskutuan për çështjet e bashkëpunimit.Mbështetja juaj është inkurajimi më i madh për ne.Ne gjithashtu shpresojmë të ofrojmë shërbime përpunimi me cilësi të lartë për më shumë klientë në nevojë.Ju ftojmë sinqerisht të bashkëpunojmë dhe të zhvillojmë së bashku.

indeksi_17
indeksi_18
dctgf
indeksi_15

Mostra e klientit

K-TEK ndan disa kuti përpunimi, të cilat të gjitha janë të përpunuara sipas vizatimeve të klientëve.Makina e përpunimit përfshin përpunimin CNC me 5 boshte / Thërrim CNC / Kthim CNC / Trajtim termik / Trajtim sipërfaqësor dhe procese të tjera.Saktësia e përpunimit mund të kontrollohet në ±0.002MM dhe vrazhdësia e sipërfaqes (√) kontrollohet në Ra0.2.K-TEK ka një kapacitet të fortë përpunues dhe një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë.Ju lutemi të na kontaktoni lirisht.

Shembulli i klientit (1)
Shembulli i klientit (2)
Shembulli i klientit (3)
Shembulli i klientit (4)
Shembulli i klientit (5)
Shembulli i klientit (6)
Shembulli i klientit (7)
Shembulli i klientit (8)
Shembulli i klientit (9)
Shembulli i klientit (10)

Mirë se vini të na kontaktoni

K-TEK ofron shërbime të prerjes me precizion dhe pjesëve tornuese, duke ofruar shërbime profesionale të përpunimit me çmime konkurruese dhe shpërndarje në kohë.Me kapacitetin tonë të fortë të përpunimit, prodhimi i pjesëve precize mund të plotësojë kërkesat e pjesëve të ndryshme të pajisjeve, produktet mbulojnë një sërë pajisjesh mekanike, pajisje automatizimi, instalime dhe industri të tjera.